KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696024
nr 1569 6024
oidentifierad rysk konstnär, Visilov. Kvinnofigur. Signerad. Olja på duk, 103x53 cm, yttermått inklusive ram: 106x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:55:33
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr